Nové produkty

O nás

Vítame vás na našej internetovej stránke www.sperkovnica.eu . Dúfame, že sa vám bude páčiť a nájdete si to po čom vaše srdce túži.


Názov našej spoločnosti je Schmuck s.r.o. a kanceláriu, kde máme zároveň aj náš sklad máme v Košiciach.


Schmuck s.r.o.

Pod šiancom 4035/1J, 040 01 Košice.


Poštová adresa - kam zasielať poštu


Schmuck s.r.o.

Pod šiancom 4035/1J

040 01 Košice


kontakt: Info@sperkovnica.eu


Sme malá skupinka pohodových ľudí, každému sa snažíme vyhovieť a ak máte otázky, alebo nápady, poprípade ponuky, tak nás neváhajte kontaktovať. Odpíšeme vždy a s radosťou. Ak vám náhodou mail nepríde, môže to byť spam košom alebo podobne.


Našim prvotným cieľom je mať každého z vás (zákazníka) spokojného z každého uhla pohľadu, aby sme vždy naplnili vaše očakávania. Ďalej sa snažíme prísť na trh s najnižšími cenami, ktoré nám umožňuje naša skladová politika.

Prečo len internetový predaj? Ako ste si už všimli, naše ceny sú miestami až 3-násobne nižšie ako ceny v kamennom obchode, kde pri kúpe platíte polovicu ceny len na nájomné a podobné poplatky s tým spojené.

Sme radi ak sa vám naše produkty budú páčiť a budete sa k nám s radosťou vracať. Ak sa vám nejaký produkt po doručení nezapáči, alebo vám nesadne, kľudne nám napíšte alebo nám ho rovno pošlite a napíšte na papier či chcete tovar vymeniť alebo vrátiť peniaze.

 

Veľmi vás poprosíme, ak si neobjednáte tovar, lebo sa vám niečo nepáči, alebo nezdá, budeme vám veľmi vďační ak nám otom napíšete email, či už s menom, alebo anonymný, nech môžme problém vyriešiť a nech je to čokoľvek aj tá najmenšia maličkosť čo sa vám nezdá, či už zložitosť, alebo nepriehladnosť systému, porpípade sa vám nezdá produkt atď... . Ďakujeme.


Tak s pozdravom tím šperkovnica.eu, prajeme vám príjemné nakupovanie a len dobré skúsenosti snami, Schmuck s.r.o. vám želá príjemný zvyšok dňa.