Nové produkty

Podmienky doručenia

 

Dodacia doba je závislá na dostupnosti objednaného tovaru. Dostupnosť výrobku je vždy zobrazená v jeho detailnom popise! Ak je všetok tovar na Vašej objednávke s dostupnosťou: "NA SKLADE", zašleme Vám ho v najbližší pracovný deň. To znamená, že tovar budete mať doma do 2-5 prac. dní od dátumu objednávky.

Tovar zasielame Slovenskou poštou na dobierku. Za tovar platíte až pri preberaní zásielky. V deň odoslania zásielky Vám zašleme informačný e-mail s predpokladanou dobou doručenia a inštrukciami pre vyzdvihnutie. Ak Vás poštár v deň doručenia doma nezastihne, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zásielky na pošte. Ak toto oznámenie nedostanete, nevadí, na poštu pre svoj tovar môžte ísť aj tak a opýtať sa na zásielku na váš občiansky preukaz.

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke do 30,00 € je 1,99 € . Pri objednávke nad 30,00 € je poštovné zadarmo.

Po objednaní vídíte svoju objednávku na svojom účte: Spracovanie objednávky. Po odoslaní tovaru uvidíte svoju objednávku na svojom účte ako tovar odoslaný a keď nám pošta potvrdí platbu, tak sa vám zmení na platba prijatá a vám sa uvolnia vernostné body.

 

Predávajúci nenesie zodpovednosť za oneskorené dodanie, alebo stratu zásielky spôsobenú doručovateľom!