Nové produkty

Swarovski kryštál (Striebro)

Naša firma je dodávateľom šperkov Made with CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements, ktoré máme v ponuke pochádzajú priamo od spoločnosti Swarovski so sídlom v Triesen v Lichtenštajnsku. Šperky swarovski a swarovski náušnice nájdete tu.

Swarovski kryštál (Striebro) Počet produktov v kategórii: 91

Podkategórie

 • Náušnice swarovski

  Všetky náušnice Swarovski Elements, ktoré máme v ponuke pochádzajú priamo od spoločnosti Swarovski so sídlom v Triesen v Lichtenštajnsku. Všetky naše produkty sú vyrobené zo striebra 925/1000 a sú s povrchovou úpravou Rhodium – antialergické. Zhliadnite teda krásny výber náušníc a určite si prídete na svoje. Sperkovnica.eu vám dodá náušnice aj v elegantnej krabičke zdarma. Swarovski

 • Prívesky swarovski
  Všetky Swarovski Elements, ktoré máme v ponuke pochádzajú priamo od spoločnosti Swarovski so sídlom v Triesen v Lichtenštajnsku. Všetky naše produkty sú vyrobené zo striebra 925/1000 a sú s povrchovou úpravou Rhodium – antialergické. V tejto kategorií sú čisto prívesky bez retiazok a šnúrok. Sperkovnica.eu vám dodá prívesky aj v elegantnej krabičke zdarma.
 • Sety (súpravy) swarovski
  Naša firma je dodávateľom šperkov Made with CRYSTALLIZED™ - Swarovski Elements, ktoré máme v ponuke pochádzajú priamo od spoločnosti Swarovski so sídlom v Triesen v Lichtenštajnsku. Súprava je balená v škatuľke zadarmo.
 • Feng shui prívesky

  Harmonizujte si priestor svojho domova s našimi príveskami do okna

na stránke
Zobrazených je 1 - 12 z 91 položiek
Zobrazených je 1 - 12 z 91 položiek